Ondřej Perušič

Narozen: 26.9.1994 Výška: 190 cm Váha: 90 kg

O Perunovi toho bylo napsáno velmi mnoho (hlavně teda Perunem...). Bude tedy těžké přijít s něčím novým. Floorballista, který si odskočil do volejbalu a už u něj zůstal. Mimo přední umístění na FIVB okruhu má hlavně letos čerstvý titul mistra republiky. Je rychlý a extrémně šikovný s míčem i bez. Hlásič z renomovaného rodu hlásičů a sypačů. Nejvyšší výskok, nekratší cuty, nejtahanější dvojáky. To všechno vás čeká po jeho boku. Nejnovější informace o proslavenosti tohoto hráče: Zadejte jeho jméno a slovo “výška” do Google, Google vám nenabídne trapný odkaz na stránky FIVB, ale rovnou vám sdělí tuto výšku. Podobně, jako když se zeptáte Google na výšku hory Mount Everest. Takovouto celebritu a div světa lze vydražit a zahrát si s ním právě zde. Na konec ještě nutno poznamenat, že Perun to umí i na parketu, neztratí se ve škole a pokud se od něj nenecháte vézt autem, nebo kamkoliv navigovat, bude to nezapomenutelný den.

Dražba všech položek bude slavnostně ukončena 23. 11. večer ve Vinohradském pivovaru. Osobní účast všech dražitelů je proto nutná. Pro možnost přihazovat se nejdříve zaregistruj s uživatelským jménem, které odpovídá Tvému skutečnému jménu. Výtěžek podpoří vybrané neziskové organizace. Společný turnaj v plážovém volejbalu se uskuteční 24. 11. v Praze na Domynu. Více na www.beneficniturnaj.cz a www.facebook.com/pg/vybersivydrazsizahrajsi.

Zbývající čas

aukce skončila

Konec aukce

PÁ 23.11.2018

23:00:00

Čas serveru

Položky v aukci

Číslo Položka Cena Příhozů Naposledy přihozeno Vyhrávající Příhoz
#2 Ondřej Perušič 16 444,00 Kč   4 x 2 000,00 Kč | 20:35:45 23.11.2018 Iva

Aukce položky ukončena

Zahraj si turnaj s nejlepším českým polařem!

Aktuální cena: 16 444,00 Kč
Vyvolávací cena: 1 000,00 Kč
Min. příhoz: 500,00 Kč
Příhozů: 4 x
Naposledy přihozeno: 20:35:45 23.11.2018
Konec příhozů: 23:00:00 23.11.2018

Příhozy

Položka Cena Čas Přihazující Příhoz
Ondřej Perušič 16 444,00 Kč 23.11.2018 20:35:45 Iva

Aukce položky ukončena

Ondřej Perušič 14 444,00 Kč 15.11.2018 21:04:21 Pati V.

Aukce položky ukončena

Ondřej Perušič 13 333,00 Kč 01.11.2018 19:34:44 Vozítko

Aukce položky ukončena

Ondřej Perušič 10 000,00 Kč 13.10.2018 16:04:56 Kari

Aukce položky ukončena

  • «
  • 1
  • »